Rampa pre psa Skipper

Kód: 1275
€80
Skladom u dodávateľa (dodanie 10-14 dní)

Skladacia rampa pre psa - je praktická pomôcka pre bezpečné a pohodlné nastupovanie na vyvýšené časti v dome, ako napríklad posteľ, gauč..

Konštrukcia je vyrobená z prírodného borovicového dreva a preglejky. Pre úplnú bezpečnosť je rampa pre psa pokrytá protišmykovým materiálom.

Výhody - nastavenie výšky, úspora miesta, zníženie rizika ochorenia kĺbov a chrbtice vášho psa

Detailné informácie

Podrobný popis

Rampa pre psa Skipper

Rám rampy pre psa je vyrobený z prírodného borovicového dreva a preglejky. Napriek svojej elastickej štruktúre vykazuje toto drevo pevnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Ak váš psík neváži viac ako 60 kg, nemusíte sa báť, že sa rampa pod váhou vášho miláčika časom zlomí a dôjde k jeho zraneniu. Pre úplnú bezpečnosť je rampa pre psa pokrytá protišmykovým materiálom. Vďaka tomu sa na ňom bude cítiť stabilne aj menej zdatný maznáčik, ktorý sa voľne prechádza bez pošmyknutia.

Ak sa rampa pre psa používa od prvých dní spoločného bývania s domácim miláčikom, bráni psíkovi získať škodlivý návyk skákať na posteľ a skákať z nej. Znížite tak riziko ochorení chrbtice a kĺbov.

Konštrukciu ľahko prispôsobíte veľkosti rôzneho nábytku a kondícii zvieraťa nastavením podpery rámu do jednej z drážok vyrezaných v základni. Nastaviteľné 4 výškové úrovne: 40 cm - 45,5 cm - 50 cm - 54 cm


Hmotnosť 3,78 kg Rozmery 93 × 44 × 54 cm Úroveň nadmorskej výšky 40 cm, 45,5 cm, 50 cm, 54 cm Veľkosť Univerzálny Materiál Prírodné borovicové drevo, protišmykový materiál
  • Vysoká kvalita
  • Prírodné drevo
  • Bezpečný produkt 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 14.2.2024
Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam!!! 👌🏼

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: